У суботу, 3 червня, відбувся фінальний тур чемпіонату Бориспільської міської територіальної громади з міні-футболу серед команд Першої ліги. Команда СК Іванків, яку очолює Дмитро Віцюк, здобула свою шосту перемогу поспіль. Цього разу вони зустрічалися з командою Борисфен-2 і заслужено отримали Кубок переможця та золоті нагороди.
Головна боротьба за срібло розгорнулася між командами Хортиця та Альта. Команда Альта грала раніше свого конкурента і впоралася з завданням, перемігши в цікавій грі Борисфен з рахунком 7:4. Вони покладали надії на команду Сеньківка, якій потрібно було відібрати очки у футболістів Хортиці. Проте цього не сталося, і ФК Хортиця розгромно перемогла свого суперника, забезпечивши собі срібні медалі.
Хочу висловити велику подяку всім представникам команд, зокрема СК Іванків – Дмитру Віцюку, ФК Хортиця – Сергію Дольніку, ФК Альта – Еріку Оганесяну, ФК Борисфен та Борисфен-2 – Іллі Новікову, ФК Сеньківка – Дмитру Кацану, ФК Кучаків – Віктору Гайдуку. Також висловлюю подяку всім футболістам за чудову і чесну гру, а вболівальникам за гучну підтримку.
Особлива шана йде до Володимира Кудрі, віце-президента Федерації футболу, за його допомогу в організації цього заходу. Не можу не відзначити й організаторів чемпіонату – Бориспільський центр спорту та ФЗН, з підтримкою управління молоді та спорту.
Бажаємо всім здоров’я та миру і з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі на футбольних полях.
Результати останніх матчів:
Хортиця 8:1 Сеньківка
Альта 7:4 Борисфен
Іванків 6:3 Борисфен-2






