У вівторок, 28 травня, в селі Глибоке, Бориспільського району, відбувся футбольний турнір, який зібрав численних учасників та глядачів. Про це повідомили на сторінці Бориспільського міського центру спорту та ФНЗ у фейсбук.
Цей спортивний захід був ініційований директором Глибоцького ліцею Юлією Александровою та фахівцем із фізкультурно-оздоровчої роботи села Глибоке Ніною Барбулат. Завдяки їхньому ентузіазму та зусиллям турнір пройшов на високому рівні.
Головним суддею виступив Владислав Іщенко, який забезпечив справедливість та об’єктивність у ході змагань.






