25-річний Плясов Віталій із села Іванків, Бориспільського району, 1-го грудня став учасником обміну полоненими та повернувся на рідну землю. Про це повідомляють в Управлінні молоді та спорту Бориспільської міської ради.
“Зараз Віталію 25 років. Військове життя в нього почалося ще у 2016-му. Був звичайним добровольцем в Правому Секторі, а пізніше підписав перший контракт на 3 роки, а після його закінчення підписав ще на рік”.
З перших днів повномасштабного вторгнення і до сих пір служить на Донеччині. В полон потрапив в Пісках 5 вересня.
“Мені скинули відео його затримання та допиту. Зв’язку з ним не було. Він був поранений, тому весь час знаходився в донецькому госпіталі”, – поділилася коментарем мати героя Наталія.
Наразі Віталій перебуває у санаторії під Полтавою. Про плани на майбутнє мама поки нічого не знає. Каже, що хотілося, щоб він був вдома, але мабуть піде знову…







