15 C
Boryspil
П’ятниця, 15 Травня, 2026
spot_img
Головна Новини У Борисполі 14–15 травня продезінфікують водогін без відключення споживачів

У Борисполі 14–15 травня продезінфікують водогін без відключення споживачів

0
3
У Борисполі 14–15 травня продезінфікують водогін

Комунальне підприємство «Бориспільводоканал» проведе планову промивку та знезараження міських резервуарів чистої води і мереж водопостачання. Про це повідомляє комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Бориспільводоканал».

Роботи триватимуть два дні, проте подачу води жителям міста повністю зупиняти не будуть. Комунальники попереджають, що у цей період з кранів тіктиме гіперхлорована вода, яку категорично заборонено використовувати для пиття та приготування їжі.

Така вода буде придатною виключно для господарських і технічних потреб.

Мешканців Борисполя наполегливо просять заздалегідь подбати про власну безпеку та сформувати достатній запас чистої питної води на вказані дні.

Оцініть матеріал

/ 5. оцінок:

Оцінок поки немає. Залиште оцінку першим.